•  
  • Hager pasaulinis
  • UAB UTU
  • Informacija

Informacija

UTU UAB
Kirtimų g. 33
LT - 02244 VILNIUS

Tel.: +370 5 2742827
Fax.: +370 5 2742838

Už turinį atsakinga:
Hager Group
Teisinis statusas: Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos vieta: Kirtimų g. 33
Vieta: Vilnius
Direktorius: Gintaras Plankis
PVM kodas: LT108118610

Informacijos saugumas

Kiekvieną kartą kai Jūs lankotes interneto tinklalapyje, serveris automatiškai užregistruoja vizitą. Paprastai standartiniai duomenys yra registruojami registro faile. “Cookies” dažnai naudojami siekiant nustatyti lankytojų pageidavimus ir atsižvelgiant į tai optimizuoti svetainės išdėstymą. Kai lankotės mūsų tinklalapyje Jūsų duomenys yra registruojami. Tačiau asmens duomenys bus saugomi tik tuomet, jei patys įvesite juos vienoje iš mūsų formų (pvz., registravimosi, informacijos paklausimo,registracijos dėl seminaro, naujienų prenumeratos, atsiliepimų formą, atsisiuntimo, kt.). Pildydami šias formas Jūs deklaruojate sutikimą dėl duomenų saugojimo tam, kad galėtume įvertinti Jūsų užklausą ir suteikti Jums geriausią informaciją ateityje. Jūsų duomenys bus laikomi konfidencialia informacija ir nebus perduomi trečiosioms šalims. Jei nesutinkate su šiuo duomenų saugojimu mus galite informuoti paštu bet kuriuo metu ir mes pašalisime ar ištrinsime Jūsų duomenis. Po duomenų pakeitimo ar ištrynimo prašymo atsakomybės nebus prisiimama.

Atsakomybė

Visi dokumentai ir bylos yra atidžiai paruošti, ir patalpinti mūsų internetinėje svetainėje. Mes negalime pilnai garantuoti tinklapyje patalpintos informacijos teisingumo ir užbaigtumo. Neprisiimame atsakomybės už tiesiogiai ar netiesiogiai patirtą žalą naudojantis internetiniu tinklapiu ar informacija jame.
Taip pat mes neprisiimame atsakomybės už kitų tinklapių turinį, kuriuos galite pasiekti per internetinėje svetainėje esančias nuorodas. Hager Vertriebsgesellschaft mbH & Co. KG šias nuorodas talpina tinklapyje kaip paslaugą.